2. el oto alım satım konusunda “Araba Deryası”

Yazar Yorum Yap 337 views
2. el oto alım satım konusunda “Araba Deryası”

İkinci el araba satın almak isteyen alıcılar güvenilir ve kaliteli hizmeti bulmakta zorlanıyor. İnternet üzerinden 2. El oto satışına aracılık eden pek çok platform olsa da bu çevrimiçi araç satış platformlarının çoğu, listeledikleri 2.el otoların kendi stoklarındaki araçlar olmadığından, otomobil satın almak istiyorum diyen kişilerin beklentilerini ve en önemlisi güvenli ikinci el araç alımı deneyimini yaşamalarına imkân verememektedirler.

Araba deryası platformun da listelenen ikinci el satılık arabaların tamamı araba deryası adına tescilli olan arabalar olduğundan ve platform üzerinden sunulan konsinye araç satışı hizmeti kapsamındaki tüm 2.el araçlar da ekspertiz, garanti ve yedi gün veya 1000 km koşulsuz iade imkânıyla araba almak istiyorum diyen müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Araba deryası platformunda sergilenen 2el otomobiller arasında başlıca;  2.el Hyundai, 2.el Volvo, 2el Mazda, ikinciel Mitsubishi, ikinci el Suzuki, 2 el Renault, 2.el Peugeot, ikinciel Volkswagen, 2. El Ford, ikinci el Fiat markalarının; Accent Blue, İ20, S60, Cx3, Eclipse, L200, Vitara, Swift, Megan, Fluence, 301, 2008, 3008, Passat, Polo, Jetta, Tiguan, Focus, Fiesta, Courier, Doblo, Fiorino, Egea, Linea gibi 2.el otomobil pazarında en çok tercih edilen alt modellerini kolayca bulabilir ve isterseniz aradığınız otomobili hatcback, sedan, suv, pikap, mpw, Station wagon, Cabrio gibi kasa tipine göre filtreleyebilir siniz,  dilediğinizde dizel, benzin, benzin lpg, hybrit, otomatik, yarı otomatik, manuel gibi yakıt ve vites tipine göre de aramalarınızı detaylandıra bilirsiniz.

 

Araba deryası platformu üzerinden isterseniz yetkili bayisi olduğumuz, Hyundai, Volvo, Mazda, Mitsubishi ve Suzuki markalarımızdan 0 km otomobiller ve hafif ticari araçları da kolayca inceleyebilir ve beğendiğiniz 0 km otomobilleri kolayca satın alabilirsiniz,

Ayrıca yetkili bayisi olduğumuz Hyundai, Volvo, Mazda, Mitsubishi ve Suzuki markalarımız dan ÖTV muafiyetli araba satışına uygun otomobil modellerinden dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

 

Araba deryası otomobil satış platformu üzerinden senetle 2.el araba, banka kredili 2.el oto almak istediğinizde kredi finansman ekibimiz sizlere en uygun taksitle araba tekliflerini hızlıca oluşturacaklardır.

 

Araba deryası araç satış platformu üzerinden satın almış olduğunuz otomobiller için, yapılması zorunlu trafik sigortası ve risklerinizi doğru yönetebilmeniz için önerdiğimiz kasko poliçeleri, araç satış ve tescil işlemleriniz tamamlandıktan sonra, yetkili acentesi olduğumuz sigorta şirketlerinin teklifleri arasından en uygun olanı seçilerek, uzman danışmanlarımız tarafından onayınıza sunulacaktır.

2. el araç konusunda araba deryası platformu ‘’sürekli kalite hedefimiz, müşteri geleceğimiz.’’ Mottosundan taviz vermeden, otomobil satın alma deneyiminizi en iyi seviyeye taşımak ve müşteri memnuniyetini arttırmak için sürekli çalışmakta ve değerli katkılarınızla gelişmektedir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba