Yol Yardım Sektöründe Bir Dev Doğuyor

Yazar Yorum Yap 85 views
Yol Yardım Sektöründe Bir Dev Doğuyor

Yol Yardım Sektöründe Bir Dev Doğuyor

Hepimizin bildiği üzere yol yardım hizmetlerini genellikle küçük firmalar veya bireysel çekici sahipleri veriyor. Bu durumu daha kurumsal bir hale getirmek amacıyla www.alotokurtarma.com sektörün gelişmesi amacı ile öncü oluyor.

Türkiye’nin 81 ilinde hizmet verebilen platform bünyesinde yaklaşık 270 oto kurtarma firmasını barındırıyor. Bu sayede aynı anda birçok yolda kalan araca hizmet verebiliyor. Oto kurtarıcı fiyatları ile de öne çıkan firmamız Türkiye’de bir ilk olan kredi kartı ile ödeme imkanı da sunuyor.

Oto Kurtarma Fiyatları

Şirketimiz oto kurtarma fiyatları ile öne çıkar. Bu fiyatlar haftalık olarak güncellenir. Çekilecek aracın cinsine ve tonajına göre değişen fiyatlarımıza web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz çekici ücretlerine vergiler dahil değildir. Her çeşit kurtarıcı ile hizmet veren firmamız tüm araç çekme işlemlerinde sigortalı hizmet verir. Bu sayede araçlarınız çekilirken oluşması muhtemel zararlar sigorta şirketimiz tarafından karşılanır.

www.alotokurtarma.com ekibi kaskolu araçlara hizmet vermez. Sadece ücretli oto çekici hizmeti veren firmamız şu araçlar ile kurtarıcı desteği verir.

 

Oto Çekicilerimiz

Firmamız ülkemizin her köşesinde oto çekici, minibüs çekici, otobüs çekici ve kamyon çekicileri bulundurur. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K belgesi ile belgelendirilmiş olan bu araçlar ile güvenle hizmet sunarız.

Oto kurtarıcılarımız da 3 farklı çeşitten oluşur. Bu kurtarıcılar;

  1. Kayar kasa çekiciler
  2. Ahtapot çekiciler
  3. Sabit kasa çekiciler

Kayar Kasa Çekici Hizmetleri

Modern çağın gereklerine uyan firmamız bünyesinde onlarca kayar kasa çekici bulunur. Bu çekiciler oldukça donanımlıdır. Kasa üzerlerinde çelik çekme halatları ve vinç gibi özel ekipmanlar da vardır. Bu sayede arıza yapan veya herhangi bir nedenle yolda kalan araçlarınız için en iyi tercihtir.

Firmamız çekici tercihini müşterilerine bırakmaz. Uzmanlarımız tarafından aracınızın nasıl yolda kaldığı öğrenilir ve uygun olan çekici araç konumunuza yönlendirilir.

Ahtapot Çekici Hizmetleri

Uzmanlarımız diğer çekicilerin aracınızı çekemediği dar noktalarda bu araçlar le destekler verir. Ahtapot çekiciler araçlarınızı dört tekerleğinden kavrayarak üzerine alır. Bu sayede dar yollarda kolaylık sağlanır.

Ahtapot çekicilerde diğer araçlarımızdaki gibi vinç ve benzeri ekipmanlar bulunmaz. Genellikle tekerleği dönmeyen, şanzıman arızası vermiş araçlar için bu çekicileri kullanırız.

Sabit Kasa Çekici Hizmetleri

Sabit kasa oto çekicilerimiz diğerlerine kıyasla daha geniş alanlar için dizayn edilir. Üzerlerinde bulunan kasa sabit kalırken kasa içlerinden aracın üzerine yolda kalmış aracı çekebilmek için uzantılar çıkarılır. Oluşturulan rampayı kullanarak çekici üzerine aracınız alınır. Bu çekiciden hizmet alabilmek için aracınızın önünde veya arkasında yaklaşık 8 metre boşluk bulunmalıdır. Aksi halinde çekicimiz aracınızı çekemeyebilir.

Tekerleklerinde arıza olan araçlar için sabit kasalı çekicilerimiz uygun değildir. Bu araçlar otomobili veya minibüsü çekerken araç tekerleğinin dönüş yapıyor olması gerekir.

7/24 Oto Kurtarma Numaramız

Müşteri hizmetlerimiz yol yardım desteklerini kesintisiz vermek amacıyla çağrı merkezini 7/24 açık tutar. Çekici hizmetini Edirne’den Kars’a 81 ilde sunabiliyoruz. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere yaklaşık 800 ilçedeyiz.

Kurtarıcı hizmetlerimize ulaşmak için 0850 8405250’yi arayabilir veya www.alotokurtarma.com/oto-kurtarma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba