Esan Akü İle Her Koşulda Kesintisiz Güç

Yazar Yorum Yap 98 views
Esan Akü İle Her Koşulda Kesintisiz Güç

Günümüz koşullarında neredeyse tüm motorlu taşıtlarda akü kullanılmaktadır. Kimyasal enerji depolayan ve gerekli durumlarda bu enerjisi elektrik enerjisine çeviren aküler, enerji depolama aracı olarak tanımlanabilir. Taşınabilir bu güç kaynaklarının temel prensibi ise araç motorunu çalıştırarak aracın görevini yerine getirmesini sağlamaktır. Bu kapsamda geliştirilen aküler için Esan Akü kalitesini tercih ederek her koşulda kesintisiz güç elde edebilirsiniz. 

Akü çeşitleri; endüstriyel aküler, binek araç aküleri, hafif ticari araç aküleri, ağır ticari araç aküleri ve hobi – alternatif araç aküleri olarak ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyulan enerjiye göre aküler farklı amper gerilimlerine sahip olarak üretilmiştir. 60 amper akü başta olmak üzere ampere göre aküler için Esan Akü web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle yaz döneminde deniz uygulamaları için Esan Akü, geliştirdiği Marin Akü modelleri ile yardımcı oluyor. Alaşımlı ızgara, iç yapı elemanları, özel olarak hazırlanan aktif maddesi ve sabitleme sistemleri ile üstün performanslı özellikler göstermektedir. Korozyana karşı maksimum direnç özelliği ile mevsimsel beklemelere uygundur. Maksimum şarj – deşarj döngüsü ile uzun ömürlü kullanım garantisi sunar. Sarsıntılara karşı ekstra dayanıklılık gösteren marin aküler ile gemi, yat ve tekneler için kullanıma uygun olup uzun yıllar kesintisiz güç sunmaktadır.

Farklı Araçlar İçin Akü Seçimi

Günümüz araçlarında çalışma prensipleri birbiri arasında farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple aracı çalıştıracak enerjinin sağlanması için akü seçimi oldukça önemlidir. Farklı araçlar için akü seçimi yaparken araç kullanım kılavuzuna göz atabilir ya da oto servislerine danışarak bilgi alabilirsiniz. Buna ek olarak yüksek performans sunacak uzun ömürlü bir akü seçimi için Esan Akü web adresi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Standart araç aküleri başta olmak üzere traksiyoner akü, start-stop akü seçenekleri ve farklı amperde aküler için Esan Akü web adresine göz atabilirsiniz. 

Esan Aküyü Neden Tercih Etmelisiniz?

Akü ömrü, kullanım koşullarına ve kullanım alanına göre farklılık gösterebiliyor. Akü, ömrü bittiğinde değiştirilmesi gerekmekte olup akü seçiminde kalite, dayanıklılık ve yüksek performans, göz önünde bulundurulması gereken kriterlerdir. Bu kriterler doğrultusunda aracınıza en uygun akü için Esan Akü web adresi üzerinden bilgi alarak seçim yapabilirsiniz. Çevre duyarlılığı ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Esan Akü, son teknoloji ürün seçenekleri ile beklentilerinizin ötesinde enerji performansı sunmaya devam etmektedir.

 

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba