Kullanım Şartları

Lütfen Sitemizi Kullanmadan Önce Bu Koşulları Dikkatlice Okuyunuz.

İçerik Toplama

Otoarizasi.com ailesi olarak tüm otomotiv konularında eksiksiz bilgi vermek adına, bilgimizin kısıtlı olduğu durumlarda sıklıkla internet üzerinden araştırma ve bilgi edinme yoluna başvurmaktayız. Bu nedenle tüm içerik için teyit edilme gereksiniminin olduğunu bildirmek isteriz.

Genel olarak içeriğimiz farklı farklı otomativ konularının internet ortamında araştırılarak tek bir kaynak olarak toplanması esası ile oluşturulmuştur. Bu nedenle sitede yazan hiçbir bilginin doğruluğunu sitemiz olarak garanti etmemekteyiz. Tüm kullanıcılarımız bu şartları kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde lütfen sitemizi kullanmayınız.

  1. Sitemizde 3. Taraf reklam verenler için çerezler kullanmaktadır. Detaylar İçin Reklam Gizlilik Politikası Sayfamıza Bakınız
  2. Site Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.
  3. Sitemiz otomobiliniz ile ilgili olarak tüm merak edilenleri bulabileceğiniz bir kaynaktır. Fakat her aracın arızası, sigortası yada yasal işlemleri birbirinden farklılık gösterebilir, sürekli değişen yasal prosedür ve yönetmelikler sebebi ile sitede verilen bilgilerin güncel olmama ihtimali yüksektir. Tüm bu bilgiler bir öneri / tahmin niteliğinde olup kesinlik taşımaz. Tüm kullanıcılar sitemizden sadece genel olarak bilgilenme amacı ile faydalanabilir. Kesin bir cevap yada hüküm barındırmaz
  4. Arıza yada tamir bilgileri ile ilgili hazırlanan sayfalarımızda her aracın arıza belirtileri ile aranın net olarak tespit edilmesi imkansızdır. Arızanın kesin tespiti için aracın görülerek detaylı kontrollerden geçirilmesi gerekmektedir. Sitemizde belli başlı belirtilerin hangi arızaların göstergesi olduğu kabaca ve afaki olarak belirtilebilir. Buradan edinilen bilgi ile tamir yada herhangi bir işlem yapılamaz. Edinilen bilgiler, arızanın ihtimal hesaplamasından ibarettir. Tüm kullanıcılar sayfalarımızdan sadece bilgi alması gerektiğini, tamir yada arıza tespitinin sadece yetkili yada özel oto servislerince yapılabileceğini bilir ve kabul etmiş sayılırlar.
  5. Sitemizden alınan bilgiler doğrultusunda aracınıza herhangi bir işlem yapılamaz ve sitemizde hiçbir yerde de bu tip bilgiler yer almaz. Bu gibi durumlarda tüm sorumluluk site kullanıcısındadır. otoarizasi.com hiçbir sorumluluk taşımaz. Kullanıcı bunu bilir ve kabul etmiş sayılır.
  6. Sitemizde hiçbir oto yedek parça satışı, yada hizmet için ustaya yönlendirme yoktur. Bu nedenle kullanıcılardan hiçbir para veya hizmet karşılığı talep edilmez.
  7. Site, genel olarak aracınızda meydana gelen değişikliklerin hangi arızaların habercisi olabileceğinin tahmini şeklindedir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba