Renee Murden and Chevelle

Yazar Yorum Yap 774 views
Renee Murden and Chevelle

Fotoğraflara baktığınızda bunu düşünün. Bu ünlü model, GTO ile bikini fotoğrafı çekerken bikini üstünü çıkarmasıyla sosyal medyada ünlendi. Bir sözü var. Kadınlar gücü sever ve güç Amerikan arabalarındadır

#chevroletchevelle

Renée Murden, 17 Mart 2000’de Avustralya’da  doğan   en  popüler ve en zengin Modellerden  biridir  . 1 Haziran 2023 itibarıyla Renée’nin net değeri yaklaşık 5 Milyon Dolardır. Inka Williams’a benzeyen tanınmış bir Avustralyalı modeldir.

Video için aşağı kaydırın – ⇓

(.)

En çok yaşam tarzı, moda ve daha fazla modelleme içeriği içeren popüler Instagram hesabıyla tanınan Avustralyalı model. Basılı ve ticari kampanyalar için model olarak çalıştı.

Tanınmış Instagram sayfasına 90.000’den fazla takipçi kazandı. Koalanın en sevdiği hayvan türü olduğunu söyledi. Birçok kıtada modellik yaptı.

Video için aşağı kaydırın – ⇓

Avustralya’da doğdu ve büyüdü.

 

Henüz 16 yaşındayken modellik yapmaya başladı.

Video için aşağı kaydırın – ⇓

 Renée, Avustralya’nın en zengin Modellerinden biridir  . Wikipedia, Forbes & Business Insider analizlerimize göre  Renée Murden’in net serveti  5 Milyon Dolar .

Kayıtlarımıza göre  Renée Murden  muhtemelen  bekar  ve daha önce nişanlı değil. 12 Ocak 2023 itibarıyla Renée Murden kimseyle çıkmıyor.

 

Video için aşağı kaydırın – ⇓

İlişkiler Kaydı : Renée Murden’in geçmiş ilişkilerine dair hiçbir kaydımız yok   . Renée Murden’ın flört kayıtlarını oluşturmamıza yardım edebilirsiniz!

Gerçekler ve Diğer Bilgiler
Renée En Popüler Modeller listesine dahil edildi. Ayrıca Avustralya’da doğan ünlülerin elit listesine de dahil edildi. Renée Murden her yıl 17 Mart’ta doğum gününü kutluyor

Etiketler
Sonraki konu »

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba